E shtunë, 20.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

MASH publikon pyetjet pėr testimin ekstern tė maturantėve

Publikuar: 28.12.2014 | 10:40
Lexuar: 980 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime