E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

36- vjeçarja u fotografua duke pushuar së fundmi në Barbados.
Jodie Marsh do të krijojë një parti politikePara pak ditësh, ylli britanik Jodie Marsh tha se ka ndërmend që të krijojë një parti politike, pasi njerëzit i besojnë.

36- vjeçarja u fotografua duke pushuar së fundmi në Barbados.

Trupi i saj duket një arsye e fortë pse njerëzit do e votonin.
Jodie Marsh
Jodie Marsh
Jodie Marsh
Jodie Marsh
Jodie Marsh

Publikuar: 30.12.2014 | 16:11
Lexuar: 1524 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime