E mërkurë, 18.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kate Moss nudo nė Karaibe

Publikuar: 28.05.2010 | 07:26
Lexuar: 6428 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
donika (30/03/2012 15:24:18) e moj e budallme sa e mir je kon me shum foto e me dy tre foto u prishe marre epr ty e marre me ato qe je a
elvira (30/03/2012 15:28:56) shum e bukur edhe ti donik mos me fol shum se qeshtu e ka famen kjo bile bile ma e mir see dafina zeqirri so edhe .....

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime