E enjte, 15.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dibra, qyteti me tė gjitha potencialet e njė destinacioni turistik

Publikuar: 02.01.2015 | 18:26
Lexuar: 1842 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime