E enjte, 22.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Goodbye to Language”, filmi mė i miri i 2014-ės (video)

Publikuar: 08.01.2015 | 16:39
Lexuar: 947 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime