E enjte, 21.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gjermania ėshtė fituese e  Eurovisionit 2010 - Video

Publikuar: 29.05.2010 | 15:18
Lexuar: 2034 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
enis (25/07/2010 03:30:12) o rreespi ropt ti qifasha esht dasht me fitue albnia aram qka ta kan dhan qminin ty oj qyqajk.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime