E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dy golat per Atleticon u realizuan nga Fernando Torres, nderkohe qe ndeshjen e pare e kishin fituar 2-0.
Atletico eliminon Realin nga Kupa e Mbretit, në çerekfinale me BarcelonënAtletico Madrid ka eleminuar te enjten ne mbremje Real Madridin fale barazimit 2-2 ne ndeshjen e kthimit për te 8-tat e finaleve te Kupes se Mbretit.

Dy golat per Atleticon u realizuan nga Fernando Torres, nderkohe qe ndeshjen e pare e kishin fituar 2-0.

Pavaresisht golave te shenuar nga Sergio Ramos (20) e Cristiano Ronaldo (55), Reali nuk mundi te shkoje me tej, ndersa Atletico do te kete nje ballafaqim shume te forte ne çerekfinale me FC Barcelonen, qe ka kryer thjesht formalitetin: fitoi qetesisht 4-0 ne Elche te enjten pas fitores 5-0 ne ndeshje e vajtjes.

Publikuar: 16.01.2015 | 10:37
Lexuar: 733 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime