E premte, 20.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Miss Shqipėria qė tronditi Italinė me fotot nudo

Publikuar: 06.10.2008 | 11:26
Lexuar: 6077 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
besim (02/09/2010 20:46:31) fantazi
era (22/12/2010 13:04:56) turrppp per nje shqiptare

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime