E diel, 23.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nje nga modelet me te njohura ne mbare boten ka realizuar nje fotosesion me te brendeshme si dhurate per fansat..
Rosie Huntington-Whiteley behet gati per Shen Valentin (Foto)Modelja e njohur Rosie Huntington-Whiteley ka realizuar nje set fotografik me te brendeshme per festat e Shen Valentinit si dhurate per fansat e saj.Rosie Huntington-Whiteley
Rosie Huntington-Whiteley
Rosie Huntington-Whiteley

Publikuar: 19.01.2015 | 14:23
Lexuar: 2125 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime