E mërkurë, 26.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Francė - Kopshtet e Versajės, lavdia e Mbretit

Publikuar: 21.01.2015 | 13:56
Lexuar: 5609 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
gh,jk (07/01/2016 19:53:40) hahahhahahaha na shkrite fare nuk lejohen fjalet ofenduese
ckm (14/12/2016 21:51:03) pallati

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime