E martë, 25.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Reali prezentoi Murinjon

Publikuar: 31.05.2010 | 05:31
Lexuar: 1101 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
igli (31/05/2010 19:31:21) e murinjo po si na ike mo e bere si ..............

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime