E mërkurë, 28.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Njė rrogė pėr mbrėmjen e maturės!

Publikuar: 01.06.2010 | 12:43
Lexuar: 4482 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
sara (29/11/2010 17:21:23) shkolla liria si nauset kanan vesh

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime