E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Institucionet e Kosovës kërkuan shmangien e dhunës që përfshiu protestat e së martës në Prishtinë .
Kosovë: Institucionet bëjnë thirrje kundër dhunës







Institucionet e Kosovës bënë thirrje për rivendosje te qetësisë pas dhunës që shpërtheu të martën në Prishtinë.

Në një deklaratë të presidentes së Kosovës, Atifete Jahjaga thuhet se skenat kaotike dhe të dhunshme në rrugët e Prishtinës, janë plotësisht të papranueshme.

Publikuar: 28.01.2015 | 10:46
Lexuar: 521 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:















Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime