E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Videoja është mëse provokuese.
Modelet e peshave të mëdha me video provokuese
Ato janë ndër modelet më të kërkuara me masa të mëdha, kjo jo pa arsye.

Dy modelet Stacey Poole dhe Joey Fisher kanë qenë pjesë e një video të bërë për revistën “Zoo”.

Videoja është mëse provokuese.

Dy bukuroshet paraqiten me bikini duke kërcyer përjetë ritmikisht.

Ashtu kërcen dhe gjoksi i tyre që ka çmendur lexuesit e “Zoo”, por jo vetëm.

Publikuar: 29.01.2015 | 15:13
Lexuar: 1058 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime