E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ekspertët thonë se është albin, por e vetmja mënyrë për ta provuar është të shohësh sytë e tij nëse janë ngjyrë rozë.
Delfin i bardhë në brigjet e Kalifornisë?
Një delfin i rrallë është parë në brigjet e Monterey në Kaliforni: një delfinë albin. Ekzemplari i bardhë notonte në shoqëri me një tufë të vogël, dhe është regjistruar dhe fotografuar nga Monterey Bay Whale Watch. Ekspertët thonë se është albin, por e vetmja mënyrë për ta provuar është të shohësh sytë e tij nëse janë ngjyrë rozë.
Delfin i bardhë në brigjet e Kalifornisë?

Publikuar: 30.01.2015 | 12:28
Lexuar: 1321 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime