E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti, ka marrë një lajm të keq para ndeshjes me Real Sociedadin, e cila do të luhet të shtunën në Santiago Bernabeu.
Lajm i keq për Real Madridin
Ylli i ri i Real Madridit, James Rodriguez, është në dyshim për ndeshjen ndaj Real Sociedadit.

Trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti, ka marrë një lajm të keq para ndeshjes me Real Sociedadin, e cila do të luhet të shtunën në Santiago Bernabeu.

James Rodriguez është në dyshim për këtë ndeshje. Kolumbiani, të enjten, nuk ka stërvitur fare me ekipin pasi ishte me grip, raporton AS.

Po ashtu, strategu italian për këtë takim nuk do të mund të llogarit as në shërbimet e Cristiano Ronaldos, i cili është suspenduar me dy ndeshje për kartonin e kuq që e mori në ndeshjen ndaj Cordobas.

Kurse, në ndeshjen ndaj Sociedadit pritet të debutoj përforcimi i ardhur nga Cruzeiro, mesfushori brazilian, Lucas Silva.

Publikuar: 30.01.2015 | 20:40
Lexuar: 515 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime