E martë, 23.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Incident” i ri ajror Greqi-Turqi, ministri i Mbrojtjes vizitė nė ishullin Imia

Publikuar: 30.01.2015 | 23:36
Lexuar: 471 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime