E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Siç njoftojnë nga MM-ja, ministri Jolevski në Uashington do të takohet edhe me senatorin Kris Marfi.
Ministri Jolevski në takim në Pentagon
Ministri i Mbrojtjes së Republikës së Maqedonisë, Zoran Jolevski, në kuadër të vizitës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës sot në Pentagon, do të realizojë takim me ndihmëssekretaren e Mbrojtes për Rusinë, Ukrainën dhe Euroazinë, Evelin Farkas.

Siç njoftojnë nga MM-ja, ministri Jolevski në Uashington do të takohet edhe me senatorin Kris Marfi.

Publikuar: 02.02.2015 | 13:05
Lexuar: 427 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime