E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nismė pėr shėnimin institucional tė 132-vjetorit tė Lidhjes Shqiptare tė Prizrenit nė Shkup

Publikuar: 02.06.2010 | 19:10
Lexuar: 2379 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime