E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Një udhëtim mes peisazheve natyrale ku ia vlen të shkosh të paktën një herë në jetë.
Vende që të mbajnë frymën pezull
Destinacioni është surreal: janë vende kaq të bukura dhe të veçanta sa që të bëjnë të besosh se nuk ekzistojnë vërtetë. Nga kalimi në shpellat skoceze tek pylli me prita e Polonisë, tek krateri i Tukemistanit, ku është ajo që quhet "Porta e Ferrit", apo të humbësh në shpellën e Kristaleve meksikane. Një udhëtim mes peisazheve natyrale ku ia vlen të shkosh të paktën një herë në jetë.
Vende që të mbajnë frymën pezull
Vende që të mbajnë frymën pezull
Vende që të mbajnë frymën pezull
Vende që të mbajnë frymën pezull
Vende që të mbajnë frymën pezull

Publikuar: 03.02.2015 | 15:53
Lexuar: 1355 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime