E hënë, 18.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

AZ: Vetėm drejtori i Agjencisė emėrohet nga Presidenti, tė tjerėt vendosen sipas sistematizimit

Publikuar: 04.02.2015 | 12:58
Lexuar: 324 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime