E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

''Coquelin është mjaft solid në fazën defanzive. Ai ua rrëmben topin kundërshtarëve për t'ua dhënë bashkëlojtarëve që të nisen në aksion''.
Ramsey lavdëron Coquelin
Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey e ka lavdëruar partnerin e tij të mesfushës, Francis Coquelin duke thënë se ky i fundit i jep siguri atij që të niset rregullisht në fazën e sulmit.

Pas paraqitjeve të mrekullueshme kohëve të fundit, Coquelin është bërë lojtar i rregullt në formacionin startues të Arsene Wenger, ndërsa Ramsey është i impresionuar nga mesfushori francez.

''Coquelin është mjaft solid në fazën defanzive. Ai ua rrëmben topin kundërshtarëve për t'ua dhënë bashkëlojtarëve që të nisen në aksion''.

''Gjithashtu, ai më ka dhënë sigurinë e mjaftueshme që unë të nisem rregullisht në sulm dhe kur të dua unë. Ekipi është duke bërë mjaft mirë në përgjithësi'', tha Ramsey për gazetarët.

Publikuar: 07.02.2015 | 13:08
Lexuar: 379 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime