E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mesfushori i Real Madridit, Sami Khedira, i ka shtuar kokëcarjet trajnerit Carlo Ancelotti.
Dëmtohet mesfushori i Real Madrid, Khedira


Sami Khedira ka pësuar një demtim në sfidën kundër Atleticos te humbur 4-0.

Mesfushori i Real Madridit, Sami Khedira, i ka shtuar kokëcarjet trajnerit Carlo Ancelotti.

Khedira ka pësuar një demtim muskular në sfidën e fundit që Reali e humbi nga Atletico Madridi.

Fituesi i Kupës së Botës u demtua në kofshën e këmbës së majte dhe pritet të jetë jashtë fushave te lojes per 2-3 javë.

Publikuar: 10.02.2015 | 15:11
Lexuar: 477 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime