E martë, 20.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gazeta serbe Blic tallet me shqiptarėt qė migrojnė

Publikuar: 10.02.2015 | 15:42
Lexuar: 377 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime