E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Lajme të mira vijnë për Luca Modricin. Mesfushori kroat i cili po qëndron jashtë fushës së gjelbër që prej 16 nëntorit, kur pësoi një dëmtim të rëndë në sfidën eliminatore për Euro 2016 mes Italisë dhe Kroacisë, pritet t’i rikthehet fushës muajin e ardhshëm, raporton Marca.
Ja kur do të rikthehet Modric
Luca Modric po punon intensivisht që t’i rikthehet fushës me 10 mars, në ndeshjen ndaj Schelkes.

Lajme të mira vijnë për Luca Modricin. Mesfushori kroat i cili po qëndron jashtë fushës së gjelbër që prej 16 nëntorit, kur pësoi një dëmtim të rëndë në sfidën eliminatore për Euro 2016 mes Italisë dhe Kroacisë, pritet t’i rikthehet fushës muajin e ardhshëm, raporton Marca.

Të gjithë tifozët e Realit prisnin një riaftësim më të shpejtë të mesfushorit të tyre, por 28 vjecari sipas të gjitha gjasave do të zbresë sërish në fushë m,e 10 mars në ndeshjen e kthimit të Ligës së Kampionëve ndaj Schalke 04.

Ish lojtari Tottenhamit aktualisht stërvitet i vetëm në palestër dhe po pret dritën e gjelbër e të gjithë mjekëve që janë marrë me çështjen e dëmtimit të tij për t’iu bashkuar skuadrës në stërvitje. Por, edhe pse dëmtimi nuk po përparon ashtu siç duhet mediat spanjolle bëjnë me dije se mesfushori kroat është shumë i qetë.

Publikuar: 11.02.2015 | 23:25
Lexuar: 485 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime