E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Së paku kështu ka thënë reperi Noizy përmes një statusi në Facebook.
Noizy demanton lajmin për arratisje (Foto)
Është thënë se është arratisur nga policia por kjo gjë nuk është aspak e vërtetë.

Së paku kështu ka thënë reperi Noizy përmes një statusi në Facebook.

Ai ka demantuar gjithë ato lajme që kanë qarkulluar në mediat rozë duke theksuar se të gjitha janë shpifje dhe se emri i tij po përdoret vetëm për të shitur ngjarje me emrin e tij.
Noizy demanton lajmin për arratisje (Foto)

Publikuar: 11.02.2015 | 23:50
Lexuar: 565 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime