E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sipas Tuttosport, zikaltërit janë duke shqyrtuar mundësinë për ta larguar ish-futbollistin e Arsenalit gjatë merkatos se verës.
Interi mendon ta largojë Podolskin gjatë merkatos së verës

Klubi i Interit po përgatitet për të bërë ndryshimet e radhës.

Drejtuesit e Interit jane te pakënaqur me kontributin e dhënë nga gjermani Lukas Podolski.

Sipas Tuttosport, zikaltërit janë duke shqyrtuar mundësinë për ta larguar ish-futbollistin e Arsenalit gjatë merkatos se verës.

Në vend të tij pritet të mberrije argjentinasi, Ezequiel Lavezzi, për të cilin Interi prej kohesh po tregon interesim.

Publikuar: 12.02.2015 | 12:42
Lexuar: 477 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime