E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Skuadra e Barcelonës ka pasur një moment të vështirë në fillim të vitit 2015. Madje ishin ngjallur dyshime për aftësinë e Luis Enriques që ta kryejë detyrën e menaxherit të skuadrës.
Iniesta: S’kam dyshuar asnjëherë te Barcelona
Andres Iniesta thotë se nuk ka pasur asnjë dyshim se ky sezon do të jetë i suksesshëm për Barcelonën.

Skuadra e Barcelonës ka pasur një moment të vështirë në fillim të vitit 2015. Madje ishin ngjallur dyshime për aftësinë e Luis Enriques që ta kryejë detyrën e menaxherit të skuadrës.

Megjithatë, ekipi nga Camp Nou shënoi 10 fitore radhazi në ndeshjet e fundit, duke treguar se po kalojnë nëpër një formë të mirë.

“Gjithmonë kam pasur besim në performancat e skuadrës. Është e vërtetë që për momentin po luajmë shumë mirë dhe kur kjo ndodh jep gjithçka nga vetja që të përmirësohesh”, deklaroi mes tjerash spanjolli.

Publikuar: 12.02.2015 | 22:45
Lexuar: 519 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime