E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Agjencia e lajmeve Reuters ka publikuar ne nje reportazh disa nga imazhet me te perfolura...
30 vjet nga imazhet e Reuters (Foto)Nje nga agjencite me te njohura te botes per lajme nga me te ndryshmet ka realizuar nje reportazh permes te ciles nxjer ne pah imazhet nga vendet me te ndieshmet qe jane realizuar nder vite.
30 vjet nga imazhet e Reuters (Foto)
30 vjet nga imazhet e Reuters (Foto)
30 vjet nga imazhet e Reuters (Foto)

Publikuar: 13.02.2015 | 14:35
Lexuar: 888 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime