E shtunë, 22.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ujvara me e njohur ne bote tashme edhe ne versionin e ngrire!
Mrekullia e Niagares (Foto)

Ne keto foto mund te shihet mrekullia e ujvares se Niagares e cila eshte e ngrire dhe ky version zgjon shume interes tek njerezit te cilet gjithnje e me shume kane deshire ta shohin nga afer.

Mrekullia e Niagares (Foto)
Mrekullia e Niagares (Foto)
Mrekullia e Niagares (Foto)
Mrekullia e Niagares (Foto)
Mrekullia e Niagares (Foto)

Publikuar: 19.02.2015 | 13:20
Lexuar: 1638 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime