E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sipas tij, pas dy turneve me nga 24 pjesemarres, do te organizohet nje faze finale vetem ne nje shtet.
FIFA- Luis Figo propozon njė Botėror me 48 ekipe

Publikuar: 19.02.2015 | 15:59
Lexuar: 550 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime