E mërkurë, 18.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kim Kardashian – Angelina Jolie e ardhshme?

Publikuar: 05.06.2010 | 14:31
Lexuar: 2822 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
hamdi (26/11/2010 12:02:12) woooooow so very good dear kim and i so happy to her that and i'm from kosovo and i love you really and i want to talik with you on phone 37745372114 is my namber dear and hope you understend me dear
gazi (23/05/2011 09:37:08) hahaha , what an idiot , piksepari ti Hamdi ky komenti yt osht pa kurfar koncepti , nuk lidhen askund fjalt e tua , e dyta gabim shtypi ,qe po e humb kuptimin e dhe e treta , who the fuck do you think you are so she could call you in the phone , and second of all , do you really think she reads the telegraf, wow , sa idiot qe koke be
LILI (05/10/2014 06:40:20) hi:
you are beatiful can you help me i need some money if you can sand me I know you have lot of money so for you is nothing if you help pour people thank you

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime