E diel, 22.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Elita Ziberi:

Publikuar: 05.06.2010 | 06:41
Lexuar: 5082 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Fatlum Mustafa (06/06/2010 00:32:24) Se pari shume suksese grupit XXL,shpresoj qe ne te ardhmen te jeni sikur grupi me i mire ne shqiptari ELITA 5...prandaj mos u ndalni,por punoni sa me shume qe mundeni...edhe nje her shume suksese per XXL...
Kujtesa (26/06/2010 04:01:01) Bandi jem i perferuar:D veq i dini ju komentet e mia:D ju uroj shum sukseseee.. :D edhe ju pres ktu ne Strugė... :D:D me ka mar malli per ju.. :O vazhdoni kshu si jeni se pa dyshim me t miret jeniii :D
xxxx (29/07/2010 06:53:19) se pari ju uroj suksese ne te ardhmen de shpersoj se de jeni pasardhes te grupit te famshem elita 5 sukseseee
Fitim (15/01/2012 00:56:19) Te them te drejten Elita eshte nje mbreteresh nga Tetove per nga vokali eshte nje super njeri shuum e mire per nga shoqeria..ndjehem krenar qe e njoh.. ja vlen...Suksese Elita
orhan (15/01/2012 02:05:15) Ju Desheroj shume suksese nga ana ime si dhe gjithat te mirat ne jeten tuaj si dhe ne muzike . Ju pershendesim nag ch

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime