E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Anija mban 155 pasagjerë.
Ishulli më i bukur dhe më i largët në planet (Foto)
1900 kilometra larg Angolës, St. Helena është një nga ishujt më të largët në botë.

Aktualisht e vetmja mënyrë për të shkuar në këtë ishull është me anije.

Udhëtimi me anijen RMS St. Helena zgjat pesë net.

Anija mban 155 pasagjerë.

Megjithatë gjërat do ndryshojnë shkurtin tjetër, kur ishulli të bëhet me aeroport.

Fluturimet e para do bëhen nga Britania dhe Afrika e Jugut.

Por derisa të bëhet kjo, jeni në kohë të udhëtoni me anije dhe të shijoni një nga vendet më të izoluar, por edhe më të bukur në planet.

Një kompani udhëtimi ofron një eksperiencë të paharrueshme.

Në ishull banojnë vetëm 4255 banorë.
St. Helena është një nga ishujt më të largët në botë
St. Helena është një nga ishujt më të largët në botë
St. Helena është një nga ishujt më të largët në botë
St. Helena është një nga ishujt më të largët në botë
St. Helena është një nga ishujt më të largët në botë
St. Helena është një nga ishujt më të largët në botë
St. Helena është një nga ishujt më të largët në botë
St. Helena është një nga ishujt më të largët në botë
St. Helena është një nga ishujt më të largët në botë
St. Helena është një nga ishujt më të largët në botë
St. Helena është një nga ishujt më të largët në botë

Publikuar: 20.02.2015 | 17:24
Lexuar: 1613 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime