E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Por këngëtarja Çiljeta Xhilaga po mohon të jetë e zhveshur në këtë foto. Ajo ka vënë të njëjtën foto përsëri në Instagram veçse kësaj here e ka lënë një shkrim ku thotë se nuk i intereson për kritikat që i mori më herët.
Çiljeta: Nuk isha e zhveshur në foton me Noizyn (Foto)
Para disa orësh postoi një fotografi ku shihej se është së bashku me reperin Noizy dhe të dy ishin të zhveshur.

Por këngëtarja Çiljeta Xhilaga po mohon të jetë e zhveshur në këtë foto. Ajo ka vënë të njëjtën foto përsëri në Instagram veçse kësaj here e ka lënë një shkrim ku thotë se nuk i intereson për kritikat që i mori më herët.

Madje ajo për fansat e saj në komente ka shpjeguar se nuk është e zheshur e tëra dhe ajo që shihet në foto është vetëm një fotoshop.

Po ashtu ajo u pyet pse nuk po lidhet me reperin dhe përgjigja e saj ishte se ajo ka një dashuri që ia ka dhënë edhe një tjetër dashuri e që është i biri i saj Fernando.
Çiljeta: Nuk isha e zhveshur në foton me Noizyn (Foto)

Publikuar: 25.02.2015 | 19:51
Lexuar: 776 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime