E hënë, 22.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Clapper: furnizimi i Ukrainės me armė do tė provokonte Putinin

Publikuar: 27.02.2015 | 10:57
Lexuar: 345 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime