E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shënimi do të mbahet në restorantin Shaza, fshati Sllatinë, Komuna e Tearcës.
Ademi shënon ditën e mësuesit në Sllatinë, Komuna e Tearcës

Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Abdilaqim Ademi sot do të marrë pjesë në shënimin e 7 Marsit, ditës së mësuesit.

Shënimi do të mbahet në restorantin Shaza, fshati Sllatinë, Komuna e Tearcës.

Publikuar: 06.03.2015 | 13:21
Lexuar: 789 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime