E diel, 23.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rasti ne kete video ka ndodhur ne nje qytet te Meksikos, ku nje qytetar jep shembull se si duhet mbrojtur vijat e bardha te kembesoreve!
Heroi i vijave te bardha, shembull per ne (Video)

Rezikoi jeten per te treguar nje shembull te mire mbare botes se si duhet mbrojtur vijat e bardha dhe te drejtat e kembesoreve. Nje meksikan ne shenje proteste ka ndaluar disa makina ne mes te rruges te cilet kishin zene vijat e bardha dhe hapesiren neper te cilen do duhej te kalonin kembesoret.

Ky eshte nje shembull i mire per gjithe shoferet te cilet nuk i respektojne shenjat e kembesoreve!


Publikuar: 07.03.2015 | 15:55
Lexuar: 639 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime