E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Vanessa Huppenkothen, prezantuese e një emisioni sportiv në një televizion spanjoll, është e dashura e re e Ronaldos, sipas “Mirror”.
Një dashuri e re për Cristiano Ronaldo?
Pa kaluar shumë kohë nga ndarja me modelen Irina Shayk, një tjetër femër ka hyrë në jetën e futbollisit Cristiano Ronaldo.

Vanessa Huppenkothen, prezantuese e një emisioni sportiv në një televizion spanjoll, është e dashura e re e Ronaldos, sipas “Mirror”.

Mediat rozë shkruajnë se çifti e sapokrijuar herëpasherë udhëtojnë në vende të ndryshme për t’u takuar sëbashku.
Një dashuri e re për Cristiano Ronaldo?
Një dashuri e re për Cristiano Ronaldo?
Një dashuri e re për Cristiano Ronaldo?
Një dashuri e re për Cristiano Ronaldo?

Publikuar: 07.03.2015 | 17:41
Lexuar: 630 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime