E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Mos më pyesni nëse do të shkarkohem. Do të largohesha me kokën lartë”, tha Inzaghi pas ndeshjes me Veronën.
Inzaghi: Nëse më shkarkojnë, largohem me kokën lartë
Pippo Inzaghi ka deklaruar se ai do të largohej me kokën lartë nëse shkarkohej nga Milani.

Trajneri i Milanit, Pippo Inzaghi ka thënë se nëse shkarkohet nga posti i trajnerit, atëherë do të largohet me kokën lartë.

“Mos më pyesni nëse do të shkarkohem. Do të largohesha me kokën lartë”, tha Inzaghi pas ndeshjes me Veronën.

Ai po ashtu e pranoi se ky nuk është Milani që do të dëshironim të shihnim, por insistoi se të tillë do ta shohim nga ndeshja e ardhshme.

Publikuar: 08.03.2015 | 17:19
Lexuar: 472 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime