E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Misteret e dėshirės seksuale femėrore

Publikuar: 08.06.2010 | 12:50
Lexuar: 3906 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
klea (26/03/2011 10:05:50) sexy eshte nje ndjenje me plot fu****e pasion te madh keshtuqe dashuria nuk njeh moshe?klm y tung..............

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime