E premte, 19.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Drita, kundėr Kozhufit ka pėrballje vendimtare

Publikuar: 13.03.2015 | 21:41
Lexuar: 517 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Amir (16/03/2015 01:33:02) shko te muzza mer pak laminat . 4copa (10)den 0-4 o sa e kije CM

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime