E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Por doktorët e kanë paralajmëruar se shumë seks është i dëmshëm dhe nuk e çon drejt realizimit të qëllimeve të saj.
Mjeku paralajmëron Kim: Po bën shumë seks (FOTO)
Kim Kardashain ka rrëfyer se ajo ka bërë seks 500 herë në ditë që të mbetet shtatzënë dhe u rrëfeu motrave të saj se bashkë me Kanye West bien në shtrat 15 herë në ditë.

Qëllimi i gjithë kësaj sakrifice është që Kim të mbesë shtatzënë.

Por doktorët e kanë paralajmëruar se shumë seks është i dëmshëm dhe nuk e çon drejt realizimit të qëllimeve të saj.

Doktorët i thanë Kim se po bënte shumë seks dhe se një herë mund të ishte shumë e fuqishme. Por ne provuam gjithçka thotë Kim, e dëshpëruar që nuk po mbetet ende shtatzënë pas lindjes së vajzës së parë North West.
Mjeku paralajmëron Kim: Po bën shumë seks (FOTO)
Mjeku paralajmëron Kim: Po bën shumë seks (FOTO)

Publikuar: 18.03.2015 | 19:58
Lexuar: 624 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime