E enjte, 21.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mė shumė se 200 funksionarė tė BE-sė dhe SHBA-sė me ndalesė pėr hyrje nė Rusi

Publikuar: 19.03.2015 | 18:20
Lexuar: 418 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime