E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ylli 35- vjeçar u fotografua në Hollivudin Perëndimor
Joanna Krupan super sexy
Joanna Krupa nuk i kishte lënë shumë vend imagjinatës.

Ylli 35- vjeçar u fotografua në Hollivudin Perëndimor, duke mbërritur për darkë në restorantin Craig.
Joanna Krupa
Joanna Krupa

Publikuar: 22.03.2015 | 13:13
Lexuar: 545 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime