E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Me lokacion afër maleve Ande, ai është rrethuar edhe me kafshë të ndryshme. Ai ka 13 dhoma të vogla luksoze por shumë mirë të rregulluara dhe një restorant magjik. Madje ky super hotel është jo shumë i shtrenjtë. Nata me të gjitha shpenzimet e hequra kushton na 150 deri në 260 euro
Hoteli më magjik në botë
A është ky hoteli më magjik në botë? Në Kil hoteli Montana Magica Lodge është i mbuluar i tëri me “mur të gjallë prej bari”. Hoteli ka edhe një sekret të veçantë pasi është krijuar në formë të vullkanit ai “eksplodon” me ujë çdo ditë duke u ofruar pamje fantastike mysafirëve.

Me lokacion afër maleve Ande, ai është rrethuar edhe me kafshë të ndryshme. Ai ka 13 dhoma të vogla luksoze por shumë mirë të rregulluara dhe një restorant magjik. Madje ky super hotel është jo shumë i shtrenjtë. Nata me të gjitha shpenzimet e hequra kushton na 150 deri në 260 euro./Zeri/

Montana Magica Lodge
Montana Magica Lodge
Montana Magica Lodge
Montana Magica Lodge

Publikuar: 23.03.2015 | 13:35
Lexuar: 1388 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime