E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram në të cilën përveç që për çudi shihet e tëra e veshur, Enca ka thënë se duhet të besoni në vetën tuaj sepse ju mund të bëni më shumë se sa mendoni.
Një këshillë e mençur nga Enca!
Nuk e kemi pasur rastin që të dëgjojmë fjalë të mençura nga ajo. Por, edhe Enca di të flasë e të shkruaj fjalë të tilla.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram në të cilën përveç që për çudi shihet e tëra e veshur, Enca ka thënë se duhet të besoni në vetën tuaj sepse ju mund të bëni më shumë se sa mendoni.

E për këtë këshillë, duhet ta dëgjojmë princeshën Enca.
Një këshillë e mençur nga Enca!

Publikuar: 23.03.2015 | 19:22
Lexuar: 557 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime