E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pavaresisht ketij fakti, tiransit nuk i jane larguar tradites se tyre, per te kaluar nje paradite ne Kodrat e Liqenit Artificial, per te marre pak rreze dielli apo edhe per te peshkuar per hobi
Na ishte dikur, njė liqen nė Tiranė

Publikuar: 09.06.2010 | 14:50
Lexuar: 4838 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
meri (06/05/2013 15:20:57) SHUME KOT O BUDALLA

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime