E enjte, 21.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

LIVE/ AHMETI: Ivanov, president jolegjitim. Opsioni i tretė dėmton shqiptarėt

Publikuar: 28.03.2015 | 11:40
Lexuar: 326 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime