E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në një gala për fondacionin e tij ishte e pranishme edhe 24- vjeçarja Nicole Kimpel, një këshilltare për investimet nga Holanda.
Antonio Banderas tregon të dashurën e tij 20 vjet më e re


Antonio Banderas vendosi të pozojë me të dashurën e re në krah, në vendlindjen e tij, në Malaga të Spanjës.

Në një gala për fondacionin e tij ishte e pranishme edhe 24- vjeçarja Nicole Kimpel, një këshilltare për investimet nga Holanda.

Ajo është 20 vjet më e re se aktori i njohur.
Antonio Banderas tregon të dashurën e tij  Nicole Kimpel
Antonio Banderas tregon të dashurën e tij  Nicole Kimpel

Publikuar: 30.03.2015 | 15:13
Lexuar: 541 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime